Daisy rock- Gitary stworzone z myślą o kobietach

12:24:00
Każdy kto rozpoczynał przygodę z gitarą wie, że początki są zniechęcające. Przede wszystkim dla kobiet, których dłonie są delikatniejsze. Nie są w stanie tak mocno dociskać struny, aby udało się wydobyć jakiś dźwięk. Dla małych dziewczynek dodatkową wadą może być również nudna kolorystyka (Ten problem dotyczy również mnie- Andżeliny :D). Przy gitarze elektrycznej natomiast odpada problem bolących palców od strun, ale za to problematyczna staje się jej waga.
Rozpoczęcie przygody z gitarą nie jest łatwe, ale przy odrobinie samozaparcia udaje się przebrnąć przez ten proces. Nauka w pewnym momencie wszystko wynagradza i przychodzi taki moment kiedy czujesz spełnienie. W końcu fajnie jest umieć zagrać dla znajomych swoje ulubione piosenki. (Edit: Jest styczeń 2017. Nadal tak sobie wmawiam)

W 2000 roku powstała firma "Daisy rock", której celem stała się pomoc młodym gitarzystkom łatwiej wejść w świat muzyki. Co wyróżnia ich gitary na tle standardowych? Przede wszystkim design. Każda kolekcja jest inna i możemy rozpocząć grę na motylku, sercu albo gwieździe. Oczywiście wszystkie wzory są dostępne w bajecznych kolorach. Tu nie ma miejsca na nudne drewno lub plastik pokryty lakierem. Projektanci zadbali również o szczegóły. Zwróćcie proszę uwagę na główki i wycięcie w pudle w jednym z modeli. Dodatkowym atutem jest węższy gryf przez co łatwiej jest nam uczyć się chwytów. Natomiast przy gitarze elektrycznej zadbano o jej wagę. Jest zdecydowanie lżejsza od swoich standardowych konkurentek.


Jak zdobyć taką gitarę?
Firma ma swoją siedzibę w USA jednak na swojej stronie mają możliwość wysyłki na cały świat.
Warto też przejrzeć ebay i postronne sklepy muzyczne. Gitary są łatwe do znalezienia.

Cena:
Nowe można kupić już od 750zł.

Brak komentarzy:

A Ty co o tym myślisz?Obsługiwane przez usługę Blogger.